Obsługujemy Konferencję 50 Lat Olimpiad Specjalnych

Z dumą informujemy, że Biuro Tłumaczeń Rotas ze Zgorzelca zostało zaproszone do współpracy podczas Międzynarodowej Konferencji „50 lat Olimpiad Specjalnych, podnoszenia sprawności fizycznej, aktywizacji społecznej i wspierania zdrowia osób z niepełnosprawnością intelektualną”. Konferencja jest organizowana w trakcie XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w dniach od 9 do 12 czerwca 2018 roku w Katowicach, Chorzowie i Mikołowie. W Igrzyskach będzie uczestniczyło 1000 Zawodników Olimpiad Specjalnych oraz 1100 trenerów, wolontariuszy i organizatorów. Zawodnicy będą rywalizować w lekkiej atletyce, piłce nożnej, kolarstwie, bocce, trójboju siłowym, tenisie, tenisie stołowym, badmintonie, pływaniu, bowlingu i golfie.

Czas Konferencji jest szczególny, gdyż Special Olympics w 2018 roku obchodzą 50- lecie działalności na świecie. Konferencja jest szansą do spotkania naukowców i praktyków zajmujących się szeroko pojętą tematyką osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 

Biuro Tłumaczeń Rotas zapewnia obsługę tłumaczeń podczas konferencji. Firma od lat angażuje się w działalność społeczną i kulturalną, wspiera lokalne i międzynarodowe inicjatywy promujące Dolny Śląsk i Polskę zagranicą. Firma ma znaczące doświadczenie w tłumaczenia pisemnych i ustnych, współpracuje ze znakomitymi tłumaczami, również przysięgłymi, którzy an co dzień podejmują wiele trudnych wyzwań językowych. Biuro tłumaczy ze wszystkich języków europejskich na język polski i odwrotnie.

Zapraszamy do współpracy oraz przede wszystkim do kibicowania naszym olimpijczykom!