Międzynarodowy Dzień Inwalidy 2019

Z przyjemnością informujemy, że Biuro Tłumaczeń Rotas po raz kolejny będzie obsługiwać konferencję naukową odbywającą się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Inwalidy. Tegoroczne wydarzenie jest edycją jubileuszową – Międzynarodowy Dzień Inwalidy obchodzony jest już bowiem już po raz dwudziesty piąty.

Przez 3 dni (od 28 do 30 marca) nasi pracownicy, z wykorzystaniem specjalnego sprzętu, m.in. kabin do tłumaczeń, będą tłumaczyć symultaniczne i konsekutywnie między trzema językami – polskim, niemieckim oraz angielskim – w kilku salach mieszczących się w Pałacu Łagów oraz Domu Kultury w Zgorzelcu. Dzięki naszym tłumaczom specjaliści z zakresu fizjoterapii, inżynierii biomedycznej, biologii, pedagogiki i psychologii, pracownicy pomocy społecznej oraz urzędnicy państwowi będą mogli łatwiej nawiązać dialog podczas omawiania najnowszych rozwiązań w zakresie pomocy osobom niepełnosprawnym oraz profilaktyki.

Więcej informacji na temat wydarzenia mogą znaleźć Państwo pod adresem https://mdi-online.net/MDI/index.php/pl/ Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.